Recenzie o Germixil

 • Miroslav
  Nikdy som si nemyslel, že by som mohol byť infikovaný parazitmi. Pred mesiacom mi začalo byť zle, začalo ma bolieť brucho a objavilo sa svrbenie v konečníku. Prešiel testami, potvrdil prítomnosť parazitov. Kúpil som si ho na stránke Germixil. Po niekoľkých dňoch sa zdravotný stav zlepšil.
  Germixil
 • Helena
  Na mojom synovi našli helmintov. Má 10 rokov. Lekár predpísal farmaceutické tabletky, ktoré však nepomohli. Objednal som si ho na webe Germixil. Po týždni príznaky zmizli. Tablety sa užívali dvakrát denne a zapíjali sa veľkým množstvom vody.
  Germixil
 • Marta
  Mám 40 rokov. Pred rokom som veľmi ochorel, myslel som si, že som otrávený, ale 2 mesiace som sa nemohol spamätať. Na stránke som si objednal Germixil. Droga bola doručená na poštu, platba sa tam reprodukovala. Prekvapilo ma, že na 5. deň som sa cítil oveľa lepšie. Nečakal. Strávil som mesiac pri pití a rozhodol som sa dať si pauzu. Vyníkajúci stav!
  Germixil
 • Martin
  Dcéra ochorela na parazity. Začala byť rozmarná, zlá chuť do jedla. Rozhodol som sa vyskúšať ľudové metódy a objednal som si na webe prírodný prípravok Germixil. Balíček dorazil za 3 dni, zaplatil som ho na webe. Po týždennom kurze všetko s dieťaťom zmizlo.
  Germixil
 • Michal
  Germixil je jedinečný prostriedok proti parazitom. Prírodné zloženie je bezpečné. Pijem preventívne každý rok kapsuly a cítim sa skvele! Ak ste vyskúšali možnosti lekárne a nepomohli, odporúčam nestrácať čas a objednávať si kapsuly na stránkach výrobcu.
  Germixil
Užívateľské hodnotenie Germixil
4.7
28